Sitemizde 3398 çeşit ürün ve bu ürünlere ait 867 adet teknik çizim bulunmaktadır.
 
YÜTAŞ BASIN BÜLTENİ
 • Basit Bir Tasarruf
  17 November 2014  Çarpıcı… Kaynakları koruyan…

  Dünyanın en değerli doğal kaynaklarından biri olan su, yaşam için gereklidir ve korunmalıdır. Bu yüzden mutfak ve banyo tasarımı, teknolojisi konusunda dünya lideri olan Kohler su konularındaki farkındalık hareketinin savunucusu ve güçlü bir destekçisidir. Çevre sorunlarını ele alarak, çevreye karşı olumlu girişimler geliştirmektedir.

  Tasarım, performans ve konfordan ödün vermeden sadece tüketerek, WaterSense® etiketli Kohler ürünlerini seçtiğiniz anda misyonumuza katılmış oluyorsunuz. Su tasarrufu sunan bir karar- ve tabiî ki cebiniz için maliyet tasarrufu- bu kısıtlı ve değerli kaynağı korumak için alınan bir karar…

  Global mühendis ekibimiz, su kullanım verimliliğini artıran teknolojileri geliştirmek için yorulmadan çalışmaktadırlar. Ve her yeni yenilik, iyi bir tasarımın su tasarrufu ve performansı anlamına gelmediğini kanıtlamaktadır. Fakat Kohler ile her ikisi bir arada…

  Basit Bir Tasarruf


  1.  Su tasarrufu perlatörlü bataryaları seçin. Ve…
                    Yılda 14.700 galondan fazla su tasarrufu sağlayın.

  2.  Su tasarruflu el duşları & tepe duşları kullanın. Ve…
                    Yılda 16.500 galondan fazla su tasarrufu sağlayın.

  3. Yüksek verimli Klozetler tercih edin. Ve…
                    Yılda 16.500 galondan fazla su tasarrufu sağlayın.

   

   


  Dilaqua’dan Taşlar, ayak izi, elizi, küvet, lavabo... Görünüm olarak şık ve elit . İçerik olarak saf, doğal, dost ve şifacı. Bakır parlaklığı ve sağlığı bu tasarımlarda buluşuyor.
  20 August 2014
     
  Dilaqua EL İZİ EL İZİ

  Elizinin özelliği bedene uyumu ile fark yaratan tasarımında. Bu nedenle vücudun istenen tüm bölgelerine rahatlıkla uygulanabiliyor.

  Suyla birleştiğinde bedende rahatlama sağlayan elizini bedeninizde masaj yapar şekilde dolaştırıyorsunuz. Böylece bakır iyonları vücudunuza nüfuz ediyor.
  Dilaqua Ayak İzi

  AYAK İZİ

  Bedenin ve organların durumunu gösteren yansıma noktaları ayağın altında yer aldığı için “Ayaklar bedenin aynasıdır” derler. Ayaklar rahatladığında beden dengesine kavuşur.

  İşte bu anlayışla tasarlanan ayakizi, banyoları birer sığınağa dönüştüren Dilaqua banyo serisinde yer alıyor. Uygulaması çok kolay ve zevkli. Ayakizini suya yerleştiriyor; ayaklarınızı da üzerine koyuyorsunuz. Böylece suyla temas eden dökme plaka üzerindeki bakır iyonları cildinize nüfuz ediyor. Sonuç: Stresten arınmış bir beden, rahatlayan bir zihin...

  Dilaqua Taşlar

  TAŞLAR

  Şık, elit ve şifacı...

  Tasarımıyla mekanlara şıklık katıyor, malzemesiyle şifa veriyor.

  Taşlar serisini elinize aldiginizda, bakırdan gelen şifadan yararlanabiliyorsunuz. Serinin en belirgin özelliği eklem ağrılarını gidermeye yardımcı olması, rahatlama sağlaması. Her şey daha güzel bir dünya için...

  Dilaqua Küvet

  KÜVET

  Doğal, şifacı bakır şık ve özel Dilaqua tasarımıyla buluştuğunda banyolar birer sığınağa dönüşüyor.

  Ev ya da otelde, spa ya da hamamda bakır küvet banyo deneyimini eşsiz kılıyor. Arınma hissini besleyen bu banyolar, insanı hem güne hazırlıyor hem de günün karmaşasından uzaklaştırıyor.

   


  KOHLER' İN SON PROJE AYAĞI LAS VEGAS MANDARIN ORIENTAL RESIDENCE
  24 July 2014

  Mandarin Oriental Rezidansları dünyanın en dinamik şehirlerinin biri olan Las Vegas’ın kalbindedir.

  Bu çarpıcı rezidanslar, Las Vegas’ın hareketli hayatının içerisinde sahiplerine Cirque du Soleil’e katılmaktan dünya standalarlarında alışveriş imkanına, 30.000 m2 lik spa alanına kadar çok geniş yelpazede sıradışı yaşam deneyimi sunar. Mandarin Oriental Residence, bu ayrıcalıklı projesini Kohler’in Numi Sistemli Klozet Seti, Loure Batarya ve Sensate Fotoselli Evye Bataryası ürün profilleriyle taçlandırıyor.


     
                                                                                     

          
  Numi   Sunstruck   Sensate   Loure

   


  Bolon 2014 kolleksiyonu Silence ile ses izolasyonunda çığır açıyor.
  24 June 2014

  Bolon 2014 kolleksiyonu Silence ile ses izolasyonunda çığır açıyor. Yeni seri 12dB ila 17dB ses yalıtımı sağlayarak toplu yaşam mekanlarında ve ofislerde,  kalite ve şıklıktan taviz vermeden, arzu edilen sessizliği sağlıyor.


   


  PORCELANOSA OXFORD, meşe yer döşemelerinin görselliğini tam olarak yansıtan porselen parke koleksiyonudur.
  24 June 2014
  PORCELANOSA OXFORD, meşe yer döşemelerinin görselliğini tam olarak yansıtan porselen parke koleksiyonudur.
  Kaliteli bir ahşap yer döşemesinin sıcaklığı porselen karoların dayanıklığı ile birleşiyor. 
   

   


  Porcelanosa Group’un bünyesinde yer alan Systempool, Krion ürünleriyle banyolarınıza beyazın saflığını getiriyor
  5 May 2014  Seramik ve iç dekorasyon sektörünün başlıca etkinliklerinden olan Cersaie 2013 Bolonya' da başladı. Porcelanosa grup 8 şirketiyle zemin, kaplamalar, mobilya, banyo ve mutfak ekipmanları ve inşaat çözümlerindeki tüm yeniliklerini beğeniye sundu.
  Tüm seramik yeniliklerinin yanında Porcelanosa ahşap görünümlü seramikleri olan Oxford koleksiyonuna ait iki modeli de fuarda tanıttı.


  Kohler’in yeni teknolojisi ile artık rezervuarlı klozetler de “Touchless” fotosel teknolojisine sahip.
  5 May 2014
  Kohler’in yeni teknolojisi ile artık rezervuarlı klozetler de “Touchless” fotosel teknolojisine sahip.
   
  Belirli rezervuar sistemlerine entegre edilebilen bu sistem ile dokunmadan hijyenik rezervuar kullanımı mümkün.
   

   


  Kohler, 22 Nisan Dünya Günü faaliyetleri kapsamında çevre dostu ürünlerini tanıttı.
  23 April 2014
  Kohler, 22 Nisan Dünya Günü faaliyetleri kapsamında çevre dostu ürünlerini tanıttı. Geri dönüştürülebilir ve tasarruflu ürünler kullanarak siz de evinizi ve hayatınızı daha çevreye dost hale getirebilirsiniz.

   


  Kohler, uluslararası referans listesine Porto Rico'da yapılan AAA klasmanındaki The St. Regis Bahia Beach Rest'u da ekledi.
  2 April 2014

      

  Kohler, uluslararası referans listesine Porto Rico'da yapılan AAA klasmanındaki The St. Regis Bahia Beach Rest'u da ekledi. Otel 139 muhteşem okyanus manzaralı odası ve lüks genel mekanları ile en yüksek seviyede hizmet sunacak. 

   

  Porcelanosa Mekanlarınıza Işıltı Getiriyor
  27 March 2014


   

  Porcelanosa Group markası olan Butech, pirinç üzeri krom kaplama profillerini Swarovski taşlarla taçlandırarak mekanlarınıza ışıltı getiriyor…
   

  Porcelanosa Milano Design Week’e katılıyor
  26 March 2014  Porcelanosa Group 8-13 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Milano Design Week’e katılıyor. 8 markası ile etkinliğe katılacak olan Porcelanosa Group, farklı ve modern konsepti ile ziyaretçilerini bekliyor.   


  Porcelanosa Porselen Parke
  26 March 2014  Porcelanosa Porselen Parke koleksiyonlarıyla seçkin banyolarınıza sıcaklık getiriyor…


  Kohler “Müşteri tatmini” dalında ödül aldı.
  26 March 2014  Kohler, ev dekorasyon ve yeniden düzenleme alanında verilen Houzz ödüllerinde “Müşteri tatmini” dalında ödül aldı. 


  Kohler EPA WaterSense Partner Ödülü 2013
  7 November 2013


   

  Kohler, 2008 yılında ilk “EPA WaterSense Partner” ödülünü almasından bu yana devam eden çalışmaları sebebiyle 2013 yılının da “üretici partneri” sıfatı ile ödüllendirildi. Sürdürülebilir bir dünya için suyun en verimli şeklide kullanılmasını hedefleyen Kohler, uzun yıllardır bu konuda yaptığı çalışmaların sonuçlarını almaya başladı. Pek çok üründe sektöründe öncü olan yenlikler yaparak, su tasarruf miktarını yıllar içinde arttırdı.
   

  Kohler, Artifacts serisi ile banyonuzu kişiselleştiriyor.
  3 October 2013


  140 yıllık kalite anlayışı ve çağ değiştiren tarzıyla Kohler, Artifacts serisi ile banyonuzu kişiselleştiriyor.
   
  5 farklı renk, 3 farklı volan ve 3 gaga seçeneği ile bataryalarınız artık tam istediğiniz gibi. 
   
   

  2013 Cersaie Fuarında ahşap sıcaklığı Porcelanosa’nın ileri teknoloji ve yüksek kalite porselen karolarında hayat buldu.
  2 October 2013  2013 Cersaie Fuarında ahşap sıcaklığı Porcelanosa’nın ileri teknoloji ve yüksek kalite porselen karolarında hayat buldu. Tavan ve duvar kaplaması olarak kullanabileceğiniz Liston Oxford serisi mekanlarınıza Porcelanosa kalitesi ve şıklığını getiriyor…

   

  Porcelanosa Seramik Parkelerini Cersaie 2013 ün Duvarlarına Taşıdı
  1 October 2013  Seramik ve iç dekorasyon sektörünün başlıca etkinliklerinden olan Cersaie 2013 Bolonya' da başladı. Porcelanosa grup 8 şirketiyle zemin, kaplamalar, mobilya, banyo ve mutfak ekipmanları ve inşaat çözümlerindeki tüm yeniliklerini beğeniye sundu.

  Tüm seramik yeniliklerinin yanında Porcelanosa ahşap görünümlü seramikleri olan Oxford koleksiyonuna ait iki modeli de fuarda tanıttı.


Türkiye' nin Her Yerinden | 444 34 13