Hakkında

Inalco seramik sektöründe 30 yılı aşkın deneyime sahiptir. Farklılaşma, yenilik ve dizayn şirketin gelişiminin özünde yatmaktadır. 4 milyon m2’den fazla üretim kapasitesi vardır ve bu kapasitenin %50’sinden fazlası porselen karolara aittir. Inalco büyük boyutlarda seramik karolarının üretiminde ve tasarımında uzmanlaşmıştır. 80x120 cm, 80x80 cm ve 60x120 cm ölçülerindeki büyük seramik karoları üreten ilk firmadır.

Inalco uluslararasılaşma politikası sayesinde dünya çapında satış ağına sahiptir. Bugün firma 110’dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Inalco seramik karo serilerinin hepsinin kendine ait stili vardır. İnce materyallerden ilham alarak ince seramik karoları üretimi yapmaktadırlar.

Firmanın renk seçimi son trenlere uygun, yaşam alanlarına şık, intizamlı, farklı karakterler yansıtan beyaz, gri, camel, taş rengi gibi doğal renklerdir. Inalco’nun misyonu seramik sektöründe bir lider olarak, proses ve servis yenilikleriyle ve müşterilerine verdiği önemi avantajlar sunarak göstermektir.
Türkiye' nin Her Yerinden | 444 34 13