Hakkında

1996 yılından bu yana Target Studio dekoratif ürünlerin üretimini ve dizaynını yapmaktadır. Kuruluşundan buyana İtalya’daki ve diğer ülkelerdeki müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ürünler sunmaktadırlar ve kendilerini geliştirmektedirler. Bugün Target Studio, bütün departmanlarıyla çok yönlü ve dinamik bir firmadır. İtalya’nın kalbinde, seramik şehri Sassuolo’da üretilen ve dizayn edilen geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler.

2010 yılının Nisan ayında Fiorano Modenese/İtalya’yadaki yeni merkezine taşınmıştır. Şuan 74 çalışanın yanı sıra 8.000m2 kapalı alanı ve 5.000m2 açık alanı ile faaliyet göstermektedir. Daimi showroomu ve ofisleri 3 katlı bir binadadır ve üretim departmanları ile doğrudan temas halindedir.

Target Studio firmasının seramik dekorasyonunda ‘terzi’ yaklaşımı vardır. Her proje tasarlanır, geliştirilir yani bir terzi, ürününü müşterisine nasıl özel dikiyorsa, onlarda ürünlerini müşterilerine özel hazırlamaktadırlar. Organizasyonları çok yönlüdür ve asırlık İtalyan seramik geleneği ile teknolojik yenilikleri birleştirmektedirler.
Türkiye' nin Her Yerinden | 444 34 13